OEM

114 položek celkem
Plech pro uchycení 4ks power panelu 4 port LX do 19'' racku A517001413
Tester UTP WS468WH, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, bílý A5027302180247
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, žlutá, 10ks A5027302180242
Spojka RJ45 (UTP), cat5, slonová kost
29 Kč
A5027302180233
Tester UTP WS468RD, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, červený A5027302180250
Tester UTP WS468BK, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, celočerný A5027302180249
Tester UTP WS468OG, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, oranžový A5027302180248
Spojka RJ45 (UTP), cat5, modrá
39 Kč
A5027302180230
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
20 281 Kč
A50271322522
ISOPROPYLALKOHOL 1 litr
298 Kč
A502710932852
Optická spojka SC single mode duplex
29 Kč
A50271093032
19'' napájecí panel 7x220V-1,8m PPO Black+přep.ochr A502712134
Pigtail MHF4 ( ipex4, MHF IV ) - RSMA/F, kabel 1,13mm, 20cm A5170006094
Konektor UTP RJ45 lanko/licna, pozlacená 3u, Cat5e, zelená, 10ks A5027302180241
Optická spojka SC/APC single mode duplex
59 Kč
A502710930713
Optická spojka SC/APC single mode simplex
19 Kč
A502710930712
Napájecí redukce 5,5x2,1mm samice na dva dráty, balun A51700144
Kleště UTP WS-7018 kompaktní kleště Cat7, Cat6, Cat5, RJ45, RJ12, STP A5027302180246
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 114 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení