LYNX CS

60 položek celkem
Sada nářadí v textilním pouzdře pro strukturované sítě E10101270
Pigtail MM 50/125, OM3, konektor SC, LS0H, 1m
49 Kč
E1045713
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, SC-SC, LS0H, 2m E10101544
Konektor UTP RJ45 (8p8c), Cat6, 50µm, drát - 100 ks E10101103
FTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
2 995 Kč
E1045527
UTP kabel LYNX, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
2 451 Kč
E1045760
Spojovací box STP Cat5E narážecí, stříbrná
69 Kč
E10102277
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, na omítku E10101645
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
19 Kč
E10101506
Zásuvka UTP 2x RJ45 Cat5E, duální svorkovnice, pod omítku E1045784
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat5E, 30µm, licna - 100 ks E10101641
Pigtail SM 9/125, OS2, konektor LC, LS0H, 1m - sada 12 ks E10101630
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 60 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení