UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack

Kód: A526071906
2 237 Kč
Skladem (20 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2022

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při nákupu nad 2.500 Kč máte od nás dopravu zdarma.
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Zboží, které máme skladem odesíláme zpravidla ihned.

Detailní popis produktu

Popis produktuUF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy. Technické parametry Konektory a rozhraní Konektory: (2) LC Optika Formát: SFP+ Pro typ kabelu: Single Mode Přenosová rychlost: 10 Gbps Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 Dosah [km]: 10 Typ přenosu: 2-vláknový Software DDMI - diagnostika: Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly
Záruka: 24
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nastavení cookies

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval správně
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)
Díky těmto cookies vám můžeme zobrazovat relevantní obsah a reklamy, které pro vás mohou být zajímavé a užitečné

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení