Thrustmaster T.Flight Hotas X joystick

Kód: N-020
Značka: Thrustmaster
1 099 Kč 908 Kč bez DPH
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joystick T Flight Hotas X, jehož ergonomie a funkce umožňují efektivnější výkon, je to, co nutí hráče odlepit se od země a vzlétnout do oblak.V reálném životě používají piloti pro řízení letu joystick a plynovou páku, protože je to nejúčinnější z hlediska výkonu i přesnosti.

Joystick T Flight HOTAS X s velkou opěrkou ruky a snadno přístupným rychle reagujícím tlačítkem spoušti, které reaguje i na nejjemnější pohyby pro dokonalou kontrolu při provádění série ostrých zatáček, dogfightingu a jiných „Cobra Style“ pronásledovacích manévrech.

Součástí je i odnímatelná plynová páka v životní velikosti, která poskytuje super citlivý výkon, který oceníte během vysoce adrenalinových scénářů jako vyhýbání se raketám, či úhybné manévry celkově. Plynová páka je zvláště užitečná při provádění neuvěřitelných „Kulbit“ manévrů.

T Flight HOTAS X je také programovatelný, mapovatelný a je vybaven vnitřní pamětí pro uložení posledního programování, a to i když je odpojen. Neuvěřitelná škála možností pro uživatele, jak si přizpůsobit tento joystick, z něj dělá zásadního společníka při
nejrůznějších letových simulacích.

Unikátní Plug & Play technologie pro ultra-jednoduchou a rychlou instalaci se všemi funkcemi předem nakonfigurovanými k okamžitému vzletu.

  • Plug & Play pro rychlou a snadnou instalaci
  • Odnímatelné ergonomické ovládání skutečné velikosti
  • Duální systém aerodynamického ovládání: otáčení rukojeti / sklopnou pákou
  • Vysoce přesný joystik s nastavitelným odporem
  • Skvělá stabilita
  • Interní paměť pro programovatelná tlačítka

Kompatibilní s PC a PS3.

Doplňkové parametry

Kategorie: Joysticky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: