náš tip
Tip: dnes máme v nabídce 27090 produktů od 670 výrobců, z toho 14954 produktů skladem.
telefon604 725 903
Výrobce:       

Seřadit podle:    ceny vzestupně sestupně      názvu vzestupně sestupně

Cisco AIR-AP2802I-E-K9


CISCO
Cisco AIR-AP2802I-E-K9


Dostupnost: na dotaz  

12 440,- bez DPH
15 052,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco IE-2000-4TS-G-L, 4 10/100 + 2 Gb. SFP


CISCO
Cisco IE-2000-4TS-G-L, 4 10/100 + 2 Gb. SFP

The Cisco Industrial Ethernet 2000 (IE 2000) Series is a range of compact, ruggedized access switches...

Dostupnost: na dotaz  

15 458,- bez DPH
18 704,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco PWR-C2-250WAC=


CISCO
Cisco PWR-C2-250WAC=


Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

7 590,- bez DPH
9 184,-  vč. DPH

 koupit 


Cisco WS-C3850-24XS-S


CISCO
Cisco WS-C3850-24XS-S


Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

302 477,- bez DPH
365 997,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-AP2802I-E-K9c


CISCO
Cisco AIR-AP2802I-E-K9c


Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

11 118,- bez DPH
13 453,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-CAP2702E-EK910


CISCO
Cisco AIR-CAP2702E-EK910


Dostupnost: na dotaz  

189 849,- bez DPH
229 717,-  vč. DPH

 koupit 


C892FSP-K9


CISCO
C892FSP-K9


Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

14 203,- bez DPH
17 186,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-ACC1530-PMK1=


CISCO
Cisco AIR-ACC1530-PMK1=

AIR-ACC1530-PMK1=

Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

1 513,- bez DPH
1 831,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-AP2702E-UXK9


CISCO
Cisco AIR-AP2702E-UXK9


Dostupnost: na dotaz  

18 987,- bez DPH
22 974,-  vč. DPH

 koupit 


Cisco AIR-CAB005LL-R-N=


CISCO
Cisco AIR-CAB005LL-R-N=


Dostupnost: na dotaz  

1 680,- bez DPH
2 033,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-CAP1532I-E-K9


CISCO
Cisco AIR-CAP1532I-E-K9

Cisco AIR-CAP1532I-E-K9 Aironet 1532I - Wireless access point - 802.11a/b/g/n - Dual Band OVERVIEW...

Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

19 258,- bez DPH
23 302,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9


CISCO
Cisco AIR-CAP1702I-E-K9

AIR-CAP1702I-x-K9: Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac The 1700 series supports 802.11ac Wave 1...

Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

7 812,- bez DPH
9 453,-  vč. DPH

 koupit 


Cisco AIR-CAP2702E-E-K9


CISCO
Cisco AIR-CAP2702E-E-K9

Cisco AIR-CAP2702E-E-K9 SPECIFIKACE VÝKON Rychlost datového přenosu (maximální) * 450 Mbit/s Přenosová...

Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

13 426,- bez DPH
16 245,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco AIR-CAP2702E-I-K9


CISCO
Cisco AIR-CAP2702E-I-K9


Dostupnost: na dotaz  

13 749,- bez DPH
16 636,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco CP-3905=


CISCO
Cisco CP-3905=

Cisco Unified SIP Phone 3905, Charcoal, Standard Handset OVERVIEW The Cisco® Unified SIP Phone 3905 is...

Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

1 391,- bez DPH
1 683,-  vč. DPH

 koupit 


Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP)


CISCO
Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP)

Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP) SPECIFICATIONS Device Type * SFP (mini-GBIC) transceiver...

Dostupnost: na dotaz  

3 883,- bez DPH
4 698,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)


CISCO
Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP)

Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) OVERVIEW Prolabs's GLC-SX-MM-RGD-C SFP optical...

Dostupnost: Zboží je sklademskladem  

7 765,- bez DPH
9 396,-  vč. DPH

 koupit 

Cisco IE-3000-4TC, Switch, 4 10/100 + 2 T/SFP


CISCO
Cisco IE-3000-4TC, Switch, 4 10/100 + 2 T/SFP

- Industrial Ethernet switch - 4 Ethernet 10/100 ports and 2 dual-purpose uplinks (each dual-purpose...

Dostupnost: na dotaz  

21 104,- bez DPH
25 536,-  vč. DPH

 koupit 



1

Nízké ceny

Slevové nabídky a dárky

2

Rychlost dodání

Vlastní sklad zboží

3

12 let na trhu

Desítky tisíc zákazníků

4

Osobní odběr

Výdejní místo v centru Brna


Jsme umístěni u ShopMania - Online nakupování © NETRA.cz 2006 - 2018 TOPlist
Netra výhody nákupu
NETRA slaví 10 let