náš tip
Tip: dnes máme v nabídce 27090 produktů od 670 výrobců, z toho 14954 produktů skladem.
telefon604 725 903

Acer sponzorem v e-sportech

Úterý 01. listopad 2016

Inovativní a oceňované monitory Predator poskytnou hráčům konkurenční výhodu

Produkty Acer Predator získaly bezpočet ocenění a uznání za to, že přináší hráčům konkurenční výhodu. Acer Predator XB241H je vybaven brilantním 24" Full HD 1080p displejem s technologií Nvidia G-Sync, který se může pochlubit rychlou 1ms odezvou i rychlou obnovovací frekvencí 144 Hz, díky které se pochybující akce a dramatické přechody obejdou bez rozmazání a duchů. Nadšenci a profesionálové, kteří chtějí posunout hraní až na hranici možností, mohou Predator XB241H přetaktovat až na 180 Hz. Tento monitor také poskytne široké pozorovací úhly s přesnými barvami při pohledu až 170° horizontálně a 160° vertikálně, takže již nehrozí žádné minutí cílů.

Díky funkci GameView umožňuje Acer Predator XB241H hráčům rychle a snadno přepínat mezi třemi přizpůsobitelnými profily pro vyladění nastavení ve hře, ani by museli navštívit OSD menu, což je významným přínosem ve chvílích, kdy se počítá každá sekunda. Další nastavení umožňují upravit úrovně černé, aby bylo zajištěno, že uvidíte každou hrozbu, nebo nastavit pomocný zaměřovací bod pro získání náskoku před soupeři a dokonalé zásahy. A nechybí ani možnost volby obnovovací frekvence přímo na obrazovce. Acer EyeProtect využívá technologie pro snížení blikání obrazu, filtr modrého světla i technologie ComfyView a low-dimming. Monitory tak nejsou náchylné na odlesky a umožňují uživatelům snížit míru vyzařovaného modrého světla pro snížení únavy očí během dlouhých herních utkání. Díky VESA upevnění na zeď maximalizuje Predator XB241H množství prostoru na stole a stojan mu umožňuje změnu výšky až o 150 mm či náklon v rozmezí od -5° do 35° pro pohodlnější sledování obrazu. Vynikající konektivitu pak zajišťují porty HDMI a DisplayPort.

Mistrovství světa League of Legends se zúčastní herní týmy z celého světa

Světová mistrovství 2016 League of Legends neboli MS, jsou světovými turnaji v e-sportech, které se konají v průběhu pěti týdnů. Soupeřit mezi sebou bude 16 nejlepších herních týmů z celého světa, které dobyly své regionální ligy, aby mohly soutěžit na mezinárodní scéně. Týmy ze Severní Ameriky, Evropy, Koreje, Číny, Tchaj-wanu a dalších zemí budou soutěžit o ceny v součtu za více než 2 miliony amerických dolarů. Světová utkání začínají 29. září a finále se budou konat 29. října v Los Angeles.

League of Legends All Stars: zábava i pro fanoušky

Po mistrovství světa League of Legends 2016 se zapojí i fanoušci a budou hlasovat o svých oblíbených hráčích, kteří se pak zúčastní události League of Legends All-Star 2016. All-Star zavádí hlasování fanoušků, neočekávané herní sestavy a herní módy pro skutečné otestování dovedností a přináší tak jedinečnou a nezapomenutelnou událost. Bude se konat v Barceloně od 8. do 11. prosince.

1

Nízké ceny

Slevové nabídky a dárky

2

Rychlost dodání

Vlastní sklad zboží

3

10 let na trhu

Desítky tisíc zákazníků

4

Věrnostní program

Slevy pro stálé zákazníky


Jsme umístěni u ShopMania - Online nakupování © NETRA.cz 2006 - 2016 TOPlist
Netra výhody nákupu
NETRA slaví 10 let